On Grey Wall

Poster Mockup

Projektowanie dla salonów solarium oraz światłoterapii

Kilka słów

Poniżej znajdziesz zarówno mój projekt dyplomowy marki PREMIUM SUN jak i projekty tworzone w okresie 2015-2017 dla solarium które rozwinęło się z 4 starych kabin do 11 z najnowocześniejszymi urządzeniami. Każdy z projektów posiada krótki opis dlaczego powstał i jaki miał skutek.

Szczegóły

Projekt dyplomowy marki PREMIUM SUN jest moim pomysłem stworzenia świadomego przedsiębiorstwa solaryjnego. Projekty poniżej PREMIUM SUN przedstawiają rozwój solarium Solarium Pod Palemką.

PROJEKT "PREMIUM SUN"

Opis

Branding dla przedsiębiorstwa solaryjnego PremiumSun wiążę się z potrzebą stworzenia projektu ponadczasowego logo wraz z pełną identyfikacja wizualną, na którą składać się będzie odpowiednia kolorystyka materiałów reklamowych oraz motto, z którym utożsamiać się będą klienci. Nazwa sama w sobie odnosi się do kluczowych założeń przedsiębiorstwa, tudzież słowo sun w nazwie oznacza z języka angielskiego słońce, które kojarzy się pozytywnie z uczuciem ciepła, wakacji oraz opalania, zaś słowo premium oznacza poziom świadczonych usług, które w tym przypadku odbywać się będą na najwyższym poziomie. Do nazwy zostaje dołączony slogan „Twoje profesjonalne solarium.”, gdzie słowo „twoje” powoduje nawiązanie więzi z klientem i oznacza w dużym skrócie, że jest to jego miejsce, gdzie może bez obaw skorzystać z profesjonalnej usługi świadczonej na wysokim poziomie. Na potrzeby przedsiębiorstwa slogan ten może zostać przekształcony w „Twój profesjonalny salon światłoterapii.”, bowiem sama nazwa przedsiębiorstwa nie jest ściśle powiązana z definicją solarium czy też światłoterapii. Dzięki temu marka PremiumSun posłuży również do zbudowania własnej marki kosmetyków.

Data 
2020-2022

Projekt tabliczki Świeżo Zdezynfekowano
Projekt kosmetyków PREMIUM SUN
Wizualizacja tabliczki
Wizualizacja ulotki
Projekt tabliczki na kabinę